personeel

Petro Gouws

Hoof/Principal

Life Orientation / Lewens Oriëntering: Gr 8 – 12

Tourism / Toerisme: Gr 10 – 12

Drawing petro@3dacademy.co.za

Cellphone 082 324 3589

Anna-Marie Visser

Direkteur: Personeel en Administrasie

Wiskunde / Maths: Gr 8- 12

Wisk Gelet / Maths Lit Gr 10 – 12

Drawing anna-marie@3dacademy.co.za

Cellphone 082 559 4747

hannes

Hannes Visser

Manager: Marketing and Sport

Drawing hannes@3dacademy.co.za

Cellphone 071 677 3385

Santjie Bonnema

Departementshoof: Graad 8 – 9

English Home Language/ Engels Huis taal: Gr.8 – 12

Englishs FAL / Engels EAT Gr 8 – 12

Drawing sanna@3dacademy.co.za

Cellphone 083 564 2203

elta

Elta Lubbe

Afr HL/ Afr HL: Gr 10 – 12

Afr EAT/ Afr FAL: Gr 10 – 12

Drawing elta@3dacademy.co.za

Cellphone 084 504 2205

Jozwa Schreuder

Head of Department: Gr 10 – 12

Engineering Graphics and Design/

Ingeneurs Grafika en Ontwerp: Grades 10 – 12

Teg/ Tech: Gr 8 – 9

Drawing jozwa@3dacademy.co.za

Cellphone 076 699 8298

Martie van Niekerk

Afr Huis Taal/ Afr Home Lanuage: Graad 8 – 9

Afr EAT/ Afr FAL: Graad 8 – 9

Drawing martie@3dacademmy.co.za

Cellphone 083 409 4143

Renus Muller

Creative Arts/ Skeppende Kunste: Gr 8 – 9

Dramatic Arts / Dramatiese Kunste: Gr 10 – 12

History / Geskiedenis: Gr 8 – 12

Drawing renus@3dacademy.co.za

Cellphone 082 856 3498

Elsabe Steyn

Business/ Besigheids: Gr 10 – 12

CAT/ RTT: Gr 10 – 12

ECN/ Ekon: Gr 10 – 12

ACC / Reken: Gr 10 – 12

EBW / EMS: Gr 8 – 9

Drawing elsabe@3dacademy.co.za

Cellphone 071 429 8023

Estie Visser

Nat Science / Nat Wetens: Gr 8 -9

Life Science / Lewens Wetes: Gr 10 – 12

Drawing estie@3dacademy.co.za

Cellphone 071 429 8023

Maryke Viljoen

Admin

Drawing  admin@3dacademy.co.za

Cellphone  066 242 0586